KONST / Litografier / Färglitografi 7696254
nr 769 6254
Sivert Rapp
(1922-1989), Sverige
Färglitografi, Sivert Rapp (1922-1989), flicka på cykel, signerad, motivets mått: 33x41
Sivert Rapp, svensk skulptör och målare född 1922, död 1989.
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 19:35:38
250 kr
350 kr
450 kr